fbpx

PASŪTĪT VIRSBŪVI

section-94faa0e
Metsatek piedāvā pilna cikla virsbūves projektu realizāciju. Sākot no speciāli dizainēta tehniskā risinājuma, līdz ražošanai, uzbūvei un pēcpārdošanas servisam. Mūsu mērķis ir nodrošināt Jums maksimālu darba laiku ceļā.
section-edbfbd1
Kāpēc izvēlēties Metsatek?
 • augstas kvalitātes un individuāli pielāgots produkts
 • iespēja vienuviet pasūtīt visu nepieciešamo kokvedējam – virsbūve, piekabe un manipulators
 • tieša komunikācija ar klientu
 • nodrošinām garantijas servisu (1 gads)
 • operatīvi veicam virsbūves apkopes un servisu
Kur pasūtīt Metsatek kokvedēja virsbūvi?

Ja esat nolēmis iegādāties Metsatek kokvedēju virsbūvi, Jūs to varat izdarīt:

Sazinies ar mums
section-a1c9617

Metsatek projektu vadītāji palīdzēs, kad:

Klientam šasija jau IR - nepieciešams to apbūvēt
Virsbūves pasūtījuma process var tikt koordinēts personīgi ar klientu, vai projekta vadīšanu var uzticēt sava šasijas dīlera pārstāvim. Procesa laikā tiek izstrādāts individuāli pielāgots virsbūves risinājums.

Klientam šasija NAV - vēlaties iegādāties pilnu kokvedēja risinājumu
Sadarbībā ar mūsu partneri SIA Cargo Mobile tiks piedāvāts kāds no gatavajiem šasijas un kokvedēja virsbūves risinājumiem vai tiks individuāli izstrādāts jauns virsbūves projekts.

section-e05656e

TIKŠANĀS AR KLIENTU

Tikšanās laikā ar mūsu projektu vadītāju tiks precizēta informācija, no kā izrietēs Jūsu jaunā kokvedēja ražošanas un piegādes termiņi.
Lai jau pirmā saruna būtu pēc iespējas produktīvāka, aicinām iepriekš apsvērt komplektācijas vēlmes.

METSATEK INŽENIERI IZSTRĀDĀ PROJEKTU

Pēc sarunas ar klientu, visa detalizētā informācija tiek nodota Metsatek inženieriem, kuri sagatavo individuāli pielāgotu risinājumu. Pēc projekta rasējumiem tiek izgatavotas un pasūtītas nepieciešamās virsbūves komponentes.

VIRSBŪVES RAŽOŠANA UN UZSTĀDĪŠANA

Metsatek virsbūves metāla un tērauda komponentes lielākoties tiek ražotas, metinātas un krāsotas uz vietas mūsu ražotnē. Uz vietas tiek sagatavotas arī hidraulikas šļūtenes. Savukārt, hidromanipulatoru, piekabju un riepu spiediena kontoles risinājumi tiek pasūtīti no pasaulē atzītiem ražotājiem.
Mūsu uzstādītajiem kokvedēju virsbūves risinājumiem dodam viena gada garantiju un veicam garantijas servisu.

AUTOMAŠĪNAS NODOŠANA UN APMĀCĪBAS

Katra jauna kokvedēja nodošana īpašnieka rokās ir īpaša!
Pirms došanās ceļā apmācīsim darbā ar hidromanipulatoru, iepazīstināsim ar virsbūves un aprīkojuma niansēm, un ar prieku iemūžināsim svinīgo nodošanas brīdi.
Novēlam veiksmi darbos un ilgu darba laiku ceļā ar Metsatek virsbūves kokvedēju!
section-266d7eb

Šasija jau ir / šasija vēl nav pasūtīta
Izrietot no plānotā šasijas piegādes datuma Metsatek ražotnē, tiks pielāgots virsbūves detaļu ražošanas grafiks un uzstādīšanas laiks.

Darba valsts un apstākļi, plānotais kravas sortiments, baļķu garums un braukšanas distance
Īpaši būtiski, kad vēlaties pasūtīt jaunu šasiju. Atbilstoša šasijas komplektācijas darba apstākļiem ietekmēs maksimālo darba laiku ceļā.

Manipulatora izvēle
Izvērtējiet, kāda veida manipulatoru vēlaties uzstādīt - ar operatora kabīne (cabin) vai ar sēdekli (topseat). Manipulatora izvēle noteiks, kādu platformu būs nepieciešams uzstādīt. Piemēram, ja izvēlaties manipulatoru ar kabīni, tad platformai ir jābūt garākai, lai darba laikā neatsistos pret pēdējiem kravas balstiem.

Hidraulikas izvēle
Izvēloties hidrauliku, jānovērtē plānotā darba intensitāte un budžeta iespējas. Pastāv izvēle starp kabīni ar mainīgās vai fiksētās vienplūsmas hidrauliku. Kabīne ar vienplūsmas hidrauliku nebūs tik jaudīga, lai vienlaikus veiktu vairākas darbības.

Kabīnes vadības izvēle
Uzstādot kabīni, ir iespēja to izvēlēties ar mehānisko vadību (kloķi), hidrauliskajām svirām vai elektriskajām svirām. Būtiskākā atšķirība: mehāniskā vadība būs budžetam draudzīgāks risinājums, bet hidrauliskā vai elektriskā vadība nodrošinās precīzāku manipulatora vadību, lielāku kraušanas ātrumu un efektivitāti.

Kravas balstu izvēle
Metsatek piedāvā uzstādīt divu veidu kravas balstus.
Metsatek (tērauda) – izturīgi un finansiāli draudzīgāks risinājums. Klients var izvēlēties savu balstu krāsojumu.
ExTe (alumīnija gali / metāla pamatne vai pilnais alumīnijs) – vieglāki, iespēja iekraut lielāku kravu un ekonomiskāks risinājums degvielas patēriņā.

Piekabes izvēle
Klientam ir iespēja izvēlēties starp trīs piekabju ražotāju risinājumiem.
OZTREYLER (Turcija) - budžeta risinājums, H&W Kaldary (Vācija) - optimāla cena, labi novērtēts zīmols, Jyki (Somija) - premium kvalitāte un augsti novērtēts zīmols.

Kravas savilcēju izvēle
Metsatek virsbūvēm tiek piedāvāts uzstādīt pneimatiskos vai mehāniskos kravas savilcējus. Pneimatisko savilcēju priekšrocība – augstāks drošības līmenis. Piemēram, pie situācijas, ja ir avārijas bremzēšana un baļķi uz piekabes nav kārtīgi nostiprināti ar mehānisko savilcēju, kas tiek pievilkti ar roku, baļķis var ielidot kabīnē.

Riepu spiediena kontrole
Lai uzlabotu kokvedēja vadāmību, to ir iespējams aprīkot ar riepu spiediena kontroles sistēmu BIG FOOT.

Kabīnes un kravas balstu dizains
Ikviens kokvedēja īpašnieks var ar to lepoties. Tāpēc ir vērts padomāt gan par kabīnes, gan kravas balstu dizainu, kas auto ļaus izcelties un uz ceļa būt atpazīstamam. Ar prieku palīdzēsim sagatavot auto vizuālo noformējumu pirms tas dodas ceļā.

Par mums

METSATEK ir vadošais autobūves uzņēmums Baltijā, veicot pilna cikla projektu realizāciju, sākot no speciāli dizainēta tehniskā risinājuma, līdz ražošanai un uzbūvei. Papildus nodrošinot arī šķeldas un citu koksnes pārvadājumu risinājumus ar pilna servisa apkalpošanu.
METSATEK SIA
Reg.num: 40003917967
PVN num: LV40003917967
Juridiskā adrese: Stabu 92-6, Rīga, LV-1009
Faktiskā adrese: “Kaldari”, Ķekavas pag., Ķekavas nov., LV-2123, Latvija
METSATEK SIA
Reg. numb: 40003917967
VAT numb: LV40003917967
Address: “Kaldari”, Ķekavas pag., Ķekavas nov., LV-2123, Latvija

Sazinieties ar mums

 • Adrese:
  "Kaldari", Ķekavas nov. Ķekavas pag., LV-2123

 • Telefona nr:
  +371 26 416 999

 • E-pasts:
  info@metsatek.eu

lv