Uzņēmuma jaunumiZiņas

Baltijā vadošais autobūves uzņēmums METSATEK savā ražotnē atklāj jaunāko ražošanas modernizācijas aprīkojumu – lielgabarīta krāsošanas un skrotēšanas kameras, CNC metāla lokāmo presi un robotizētu metināšanas iekārtu. Ar šo notikumu tiek veiksmīgi noslēgts investīciju projekts vairāk nekā viena miljona eiro apmērā.

Realizētie uzlabojumi uzņēmumam ļauj kļūt par modernāko autobūves ražotāju Baltijā, palielināt ražošanas apjomu un klientiem nodrošināt nemainīgi augstas kvalitātes produktus. Papildu ir radītas 10 jaunas darba vietas un uzlabota darba vide darbiniekiem.

 No kopējām investīcijām 638 353,99 EUR ir attiecināmi četru jauno ražošanas iekārtu iegādei. Investīcijas tika apgūtas sadarbībā ar LIAA (Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra) un projektu “Jaunas tehnoloģijas izveide modulāro kokvedēju virsbūvju ieviešanai ražošanā”, kā ietvaros METSATEK saņem grantu 351 094,69 EUR apmērā no Norvēģijas.

Savukārt, vairāk nekā 500 000 EUR no METSATEK līdzekļiem tika ieguldīti ēku un teritorijas pārbūvē. Projekta ietvaros tika izbūvēti divi jauni ražošanas cehi, labiekārtota tehniskā zona un paaugstināti teritorijas drošības apstākļi.

Pēc projekta realizācijas METSATEK vadītājs Guntis Bukalders atklāj:Šo attīstības ceļu uzsākām 2021.gada decembrī. Trīs gadu laikā ir pārdzīvots ne viens vien izaicinājums. Vēlos pateikties gan METSATEK komandai, gan mūsu sadarbības partneriem PROFIBUS, RADEX, SVYDIS, NAGLIS & ERR un KROWN Fredrikstad par neatlaidību un kopīgu risinājumu meklēšanu.

Rezultāts ir ievērojams un ļāvis METSATEK kļūt par modernāko un lielāko autobūves uzņēmumu Baltijā! Jau šodien esam paplašinājuši virsbūvju produktu klāstu un klientiem piedāvājam arī pašizgāzēju un dažādu platformu risinājumus.”

Investīciju projekta mērķis ir veicināt METSATEK produktivitātes, eksportspējas un konkurētspējas paaugstināšanu, ieviešot ražošanā jaunu produktu – saliekamu alumīnija / tērauda kokvedēja virsbūvi ar unikālu konstruktīvu risinājumu, kā arī ieviest inovatīvas tehnoloģijas, tādā veidā ievērojami samazinot ietekmi uz vidi.