Ziņas

Metsatek šogad pirmo reizi piedalījās leģendārajās studentu rīkotajās auto sacensības “Mehu dienas”. Līdz ar šo notikumu esam arī atvēruši iespēju studentiem pieteikties prakses un darba vietām, sūtot epastu: darbs@metsatek.eu vai aizpildot anketu https://forms.gle/y9Dbr6X3fyvZekmW7

Mums bija tas gods būt arī par daļu no svinīgā gājiena ar kokvedēja sastāvu, kas vēlāk tika izstādīts apskatei kartingu trasē “Rullītis”.

 “Tehniskie risinājumi pasaulē šobrīd attīstās nepieredzētā ātrumā. Lai arī daudz ko iespējams izdarīt automatizēti, darbinieka tehniskās zināšanas un iemaņas ir zelta vērtībā! Arī mūsu ikdienas darbā lielāko daļu darba veic proefesionāli inženieri, mehāniķi, metinātāji un citi tehniskie speciālisti. Tāpēc esam priecīgi atbalstīt jauno speciālistu paaudzi, lai veicinātu viņu tālāko izaugsmi,stāsta Guntis Bukalders, Metsatek vadītājs.  

 

Mehanizētie transportlīdzekļi un autosporta entuziasti Jelgavā pulcējās jau 27.reizi. Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes Inženierzinātņu un informācijas tehnoloģiju fakultātes Studējošo pašpārvaldes komandai arī šogad izdevās radīt adrenalīna bagātu un plaši apmeklētu notikumu.

Pateicamies par iespēju būt daļai no šī notikuma un atbalstīt tehnisko zinātņu attīstību Latvijā!