fbpx

Jaunumi

Ziņas
Metsatek piedalās KWF, meža nozares izstādē Vācijā

Turpinot eksporta plānu realizāciju, Metsatek sper pirmo soli Vācijas tirgus apgūšanā! No 19. līdz 22.jūnijam Metsatek piedalījās vienā no pasaules lielākajām meža nozares izstādēm KWF.  Sadarbībā ar Voll Logging GmbH šī bija iespēja demonstrēt pirmo Vācijas tirgum sagatavoto Metsatek kokvedēja virsbūvi.

Guntis Bukalders, Metsatek vadītājs: “Katrai valstij ir sava specifika kokvedēju virsbūvju komplektācijai. Vācijai raksturīgi minimālistiski un vairāk standarta risinājumi. Varam lepoties, ka mūsu produktu risinājumi izceļas ar premium kvalitāti un spēju atrast individuālu pieeju katra klienta vajadzībām. Šo četru dienu laikā to novērtēja arī satiktie mežistrādes uzņēmumu pārstāvji. Šobrīd mūsu uzdevums ir sagatavot piemērotāko piedāvājumu Vācijas tirgum. Un cerams jau drīzumā Metsatek virsbūves strādās Vācijas mežos. “

Uzņēmuma jaunumi
SOLĀRĀS MIKROĢENERĀCIJAS SISTĒMAS UZSTĀDĪŠANA

SIA “Metsatek” noslēdzis līgumu ar AS “Attīstības finanšu institūcija Altum” par atjaunojamos energoresursus izmantojošu elektroenerģijas ražošanas avotu – saules paneļu sistēmu pašpatēriņa nodrošināšanai uzstādīšanu. Projekta īstenošanas rezultātā tiks samazināts primārās enerģijas gada patēriņš par 148.208 MWh, kā arī nodrošināts siltumnīcefekta gāzu samazinājums 10,76 CO2 ekvivalenta tonnu apmērā. Projekta kopējās izmaksas: 79 678,50 EUR, bet Atveseļošanās fonda (AF) finansējums sastāda 19 395,00 EUR.

Uzņēmuma jaunumiZiņas
Jaunās iekārtas ļaus paplašināt ražošanas risinājumu klāstu

Šī gada aprīlī METSATEK noslēdza 1,1 miljona eiro investīciju projektu, atklājot jaunāko ražotnes modernizācijas aprīkojumu. Tas ietver lielgabarīta krāsošanas un skrotēšanas kameras, CNC metāla lokāmo presi un metināšanas robotu. 

Visas četras ražošanas iekārtas paver tehniski jaunas iespējas METSATEK produktu ražošanas procesā. Šī modernizācijas stratēģija stiprinās uzņēmuma uzņemto kursu – pārliecinoša līdera pozīcija kokvedēju un citu virsbūvju risinājumu ražošanā Baltijā, kā arī klientu loka paplašināšana Skandināvijā. Mūsu klientiem šie ražošanas uzlabojumi ir pieejami jau šodien,skaidro Guntis Bukalders, METSATEK vadītājs

Robotizētā metināšanas iekārta

Ar robotizēto metināšanas iekārtu METSATEK šobrīd var veikt vismaz divas reizes vairāk metināšanas darba stundu. Tiek nodrošināts nemainīgi augstas precizitātes metināšanas darbs.

Lielgabarīta krāsošanas un skrotēšanas kameru uzstādīšana ļauj veikt līdz pat 12 metrus garu lielgabarīta detaļu apstrādi, kas Latvijā ir reti kur pieejams risinājums. Tehnoloģiskā priekšrocība izvēlētajai krāsošanas kamerai ir iespēja to sadalīt divās atsevišķās zonās. Tas nozīmē iespēju vienlaicīgi veikt divus dažādus krāsojumus un atsevišķi kontrolēt temperatūru, lai nodrošinātu piemērotus žūšanas apstākļus.

Lielgabarīta skrotēšanas kamera

Skrotēšanas kamera, iespējams, šobrīd Latvijā ir šāda vienīgā. Tajā tiek veikta melnā metāla detaļu apstrāde ar metāla skrotīm. Šāda metode, pretstatā ierastajai smilšu skrotēšanai, nodrošina teju perfektas kvalitātes detaļu sagatavošanu krāsošanai.

Savukārt, ar CNC metāla lokāmās preses iegādi METSATEK nostiprinās ražošanas procesu neatkarību, jo iepriekš metāla detaļu locīšana tika izmantota kā ārpakalpojums.

CNC metāla lokāmā prese

No kopējām investīcijām 638 353,99 EUR tika ieguldīti četru jaunu ražošanas iekārtu iegādei. Savukārt, vairāk nekā 400 000 EUR METSATEK līdzekļu ieguldīti ēku un teritorijas pārbūvē. Investīciju ietvaros tika izbūvēti divi jauni ražošanas cehi, labiekārtota tehniskā zona un paaugstināti teritorijas drošības apstākļi.

Lielgabarīta krāsošanas kamera

Realizētais projekts uzņēmumam ļauj kļūt par modernāko autobūves ražotāju Baltijā, palielināt ražošanas apjomu, klientiem nodrošināt nemainīgi augstas kvalitātes produktus, ir radītas 10 jaunas darba vietas un uzlabota darba vide darbiniekiem.

Investīcijas tika apgūtas sadarbībā ar LIAA (Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra) un projektu “Jaunas tehnoloģijas izveide modulāro kokvedēju virsbūvju ieviešanai ražošanā”, kā ietvaros METSATEK saņem grantu 351 094,69 EUR apmērā no Norvēģijas.

Uzņēmuma jaunumiZiņas
METSATEK saņem ISO 9001:2015 kvalitātes sertifikātu

No 2024.gada aprīļa METSATEK ir saņēmis Bureau Veritas Certification ISO 9001:2015 kvalitātes sertifikātu. Tas apliecina METSATK pārvaldības un darbības standartu atbilstību noteiktajām prasībām. 

Jau iepriekš šāda sertifikācija bija piešķirta Metsatek mežistrādes aprīkojuma projektēšanas un ražošanas darbiem. Taču šogad sertifikācijas darba sfēra tika paplašināta un attiecināma arī uz pēcapstrādes un slapjās krāsošanas darbiem.  Tie turpmāk tiks veikti jaunajās lielgabarīta skrotēšanas un krāsošanas kamerās.

Uzņēmuma jaunumiZiņas
METSATEK realizē investīciju projektu viena miljona eiro apmērā

Baltijā vadošais autobūves uzņēmums METSATEK savā ražotnē atklāj jaunāko ražošanas modernizācijas aprīkojumu – lielgabarīta krāsošanas un skrotēšanas kameras, CNC metāla lokāmo presi un robotizētu metināšanas iekārtu. Ar šo notikumu tiek veiksmīgi noslēgts investīciju projekts vairāk nekā viena miljona eiro apmērā.

Realizētie uzlabojumi uzņēmumam ļauj kļūt par modernāko autobūves ražotāju Baltijā, palielināt ražošanas apjomu un klientiem nodrošināt nemainīgi augstas kvalitātes produktus. Papildu ir radītas 10 jaunas darba vietas un uzlabota darba vide darbiniekiem.

 No kopējām investīcijām 638 353,99 EUR ir attiecināmi četru jauno ražošanas iekārtu iegādei. Investīcijas tika apgūtas sadarbībā ar LIAA (Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra) un projektu “Jaunas tehnoloģijas izveide modulāro kokvedēju virsbūvju ieviešanai ražošanā”, kā ietvaros METSATEK saņem grantu 351 094,69 EUR apmērā no Norvēģijas.

Savukārt, vairāk nekā 500 000 EUR no METSATEK līdzekļiem tika ieguldīti ēku un teritorijas pārbūvē. Projekta ietvaros tika izbūvēti divi jauni ražošanas cehi, labiekārtota tehniskā zona un paaugstināti teritorijas drošības apstākļi.

Pēc projekta realizācijas METSATEK vadītājs Guntis Bukalders atklāj:Šo attīstības ceļu uzsākām 2021.gada decembrī. Trīs gadu laikā ir pārdzīvots ne viens vien izaicinājums. Vēlos pateikties gan METSATEK komandai, gan mūsu sadarbības partneriem PROFIBUS, RADEX, SVYDIS, NAGLIS & ERR un KROWN Fredrikstad par neatlaidību un kopīgu risinājumu meklēšanu.

Rezultāts ir ievērojams un ļāvis METSATEK kļūt par modernāko un lielāko autobūves uzņēmumu Baltijā! Jau šodien esam paplašinājuši virsbūvju produktu klāstu un klientiem piedāvājam arī pašizgāzēju un dažādu platformu risinājumus.”

Investīciju projekta mērķis ir veicināt METSATEK produktivitātes, eksportspējas un konkurētspējas paaugstināšanu, ieviešot ražošanā jaunu produktu – saliekamu alumīnija / tērauda kokvedēja virsbūvi ar unikālu konstruktīvu risinājumu, kā arī ieviest inovatīvas tehnoloģijas, tādā veidā ievērojami samazinot ietekmi uz vidi.

 

ProduktiUzņēmuma jaunumi
Maamess 2024 izstādē METSATEK prezentē produktu jaunumus

No 20.-22.aprīlim Metsatek piedalījās Baltijā vienā no lielākajām lauksaimniecības, mežsaimniecības un dārzkopības izstādēm – Maamess 2024 (Tartu, Igaunija).
Izstādē pirmo reizi tika plašākai auditorijai un klientiem parādīti jaunākie Metsatek produktu jaunumi.

Šogad tie bija 20 jauni un uzlaboti risinājumi kokvedēju virsbūvei, kā arī pilnīgs jaunums Metsatek piedāvājumā – kravas kaste ar tentu un kravas liftu.
Turpmāk Metsatek varēs nodrošināt klientiem pilna servisa ražošanas risinājumus kravas platformām un pašizgāzējiem. Pakalpojumā tiks nodrošināta konsultācija par piemērotākā risinājuma izveidi, individuāls tehniskais dizains, ražošana un uzstādīšana.

Trīs dienu laikā priecājamies satikt stendā vairāk nekā 30 mūsu esošos klientus un partnerus, kā arī iepazīstināt ar Metsatek darbību ciemiņus no Baltijas un Skandināvijas.
Kopumā šogad izstādi apmeklēja 42 tūkstoši viesu.

 

 

Ziņas
METSATEK piedalās Mehu dienas 2024

Metsatek šogad pirmo reizi piedalījās leģendārajās studentu rīkotajās auto sacensības “Mehu dienas”. Līdz ar šo notikumu esam arī atvēruši iespēju studentiem pieteikties prakses un darba vietām, sūtot epastu: darbs@metsatek.eu vai aizpildot anketu https://forms.gle/y9Dbr6X3fyvZekmW7

Mums bija tas gods būt arī par daļu no svinīgā gājiena ar kokvedēja sastāvu, kas vēlāk tika izstādīts apskatei kartingu trasē “Rullītis”.

 “Tehniskie risinājumi pasaulē šobrīd attīstās nepieredzētā ātrumā. Lai arī daudz ko iespējams izdarīt automatizēti, darbinieka tehniskās zināšanas un iemaņas ir zelta vērtībā! Arī mūsu ikdienas darbā lielāko daļu darba veic proefesionāli inženieri, mehāniķi, metinātāji un citi tehniskie speciālisti. Tāpēc esam priecīgi atbalstīt jauno speciālistu paaudzi, lai veicinātu viņu tālāko izaugsmi,stāsta Guntis Bukalders, Metsatek vadītājs.  

 

Mehanizētie transportlīdzekļi un autosporta entuziasti Jelgavā pulcējās jau 27.reizi. Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes Inženierzinātņu un informācijas tehnoloģiju fakultātes Studējošo pašpārvaldes komandai arī šogad izdevās radīt adrenalīna bagātu un plaši apmeklētu notikumu.

Pateicamies par iespēju būt daļai no šī notikuma un atbalstīt tehnisko zinātņu attīstību Latvijā!

Darbinieki
METSATEK ražotnē tiks atklātas skrotēšanas un krāsošanas kameras un CNC liekšanas prese

SIA METSATEK ražošanas telpās 24.04.2024. pulksten 12:30 tiks svinīgi atklātas lielgabarīta skrotēšanas un krāsošanas kameras un CNC liekšanas prese.

Ar trīs objektu atklāšanu tiks noslēgts projekts “Jaunas tehnoloģijas izveide modulāro kokvedēju virsbūvju ieviešanai ražošanā”, kura ietvaros METSATEK sadarbībā ar LIAA (Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra) ir saņēmis grantu 351 094,69 EUR apmērā no Norvēģijas.  Projekta ietvaros METSATEK ražošanas telpās kopā ir piegādātas četras iekārtas: robotizēta metināšanas sistēma, krāsošanas kamera, CNC liekšanas prese un skrotēšanas kamera.

Strādājam kopā zaļai, konkurētspējīgai un iekļaujošai Eiropai

Uzņēmuma jaunumiZiņas
Veiktas iekārtu piegādes

Projekta “Jaunas tehnoloģijas izveide modulāro kokvedēju virsbūvju ieviešanai ražošanā” ietvaros  SIA “Metsatek” ražošanas telpās ir piegādātas visas 4 iekārtas: robotizēta metināšanas sistēma, krāsošanas kamera, CNC liekšanas prese un skrotēšanas kamera. Līdz 2024. gada 30. aprīlim plānots visas iekārtas nodot ekspluatācijā.

Strādājam kopā zaļai, konkurētspējīgai un iekļaujošai Eiropai

Ziņas
Metsatek ražotni apmeklē Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs

Darba vizītes laikā Ķekavas novadā, Latvijas Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs viesojās Metsatek ražotnē.

Vizītes laikā Metsatek vadītājs Viesturs Spila iepazīstināja prezidenta kungu ar uzņēmuma darbību un tirgus pozīcijām, nākotnes plāniem, kā arī dalījās viedokli par izaicinājumiem nozares un Latvijas ekonomikas jautājumos.

Esam pagodināti par vizīti un iespēju tikties klātienē. Priecājamies par atzinīgo novērtējumu.

foto: Valsts Prezidenta kanceleja, Dāvis Doršs

Darbinieki
Metsatek aprīko VUGD speciālo transportu ar Bigfoot sistēmu
Ar Bigfoot Equipment Ltd riepu spiediena kontroles sistēmu jūsu transportlīdzeklim neviens segums nebūs šķērslis!
Īpašā uzdevumā esam aprīkojuši divas speciālās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests ugunsdzēšamās automašīnas ar riepu spiediena kontroles sistēmu BIGFOOT. Tās galvenā priekšrocība – uzraudzīt un regulēt gaisa spiedienu riepās atbilstoši darba apstākļiem.
Glābējiem tas nodrošinās:
👉🏻  automašīnas mobilitāti un ekspluatāciju, uzlabojot saķeri
👉🏻 autovadītāja komfortu
👉🏻 sekmēs mazāk vibrāciju radītu bojājumu un triecienveida slodzes
👉🏻 ilgāku riepu kalpošanas laiku
Lai droši un labi kalpo! 🇱🇻
Uzņēmuma jaunumi
METSATEK ražotnē atklāta Latvijā pirmā robotizētā metināšanas iekārta kokvedēju virsbūvju ražošanai

Baltijā vadošā kokvedēju virsbūvju ražošanas uzņēmuma METSATEK ražotnē tika atklāta Latvijā pirmā robotizētā metināšanas iekārta kokvedēju virsbūvju ražošanai.
Ar tās palīdzību METSATEK varēs palielināt ražošanas apjomu, klientiem nodrošināt nemainīgi augstas kvalitātes produktus un uzlabot darba vidi darbiniekiem.

Ar robotizēto metināšanas iekārtu tagad varam veikt vismaz divas reizes vairāk metināšanas darba stundu. Primāri ar to šobrīd tiek veikta kravas balstu metināšana.
Mūsu klientiem šī ražošanas modernizācija nozīmē iespēju jau šobrīd pasūtīt jaunu kokvedēja virsbūvi ar augstākās kvalitātes kravas balstiem vai veikt esošo nomaiņu saskaņā ar jaunākajiem kravas pārvadājumu regulējumiem, kas Latvijā stāsies spēkā no 1.janvāra – kravas balstu platums drīkstēs būt 2.60m,
atklāj Guntis Bukalders, Metsatek vadītājs.

Robotizētās metināšanas iekārtas uzstādīšana ir pirmais no četriem plānotajiem METSATEK ražotnes modernizācijas etapiem. Jau tuvākajos mēnešos plānots uzstādīt lielgabarīta krāsošanas un skrotēšanas kameras un CNC metāla lokāmo presi. Kopējās investīcijas ir teju 600 000 EUR apmērā. Šīs modernizācijas stratēģija stiprinās uzņēmuma uzņemto kursu – pārliecinoša līdera pozīcija kokvedēju virsbūvju ražošanā Baltijā un klientu loka paplašināšana Skandināvijā.

Metsatek ražotni un robotizētās iekārtas atklāšanu apmeklēja tādi vadošie Latvijas mežistrādes uzņēmumi kā PATA, R GRUPA, GRANTIŅI 1, VIKKERS, MARKO K, STATIM un MOBACO GREEN, kā arī Latvijas Neatkarīgo mežistrādātāju asociācija (LNMA).

Lai arī viena no METSATEK specialitātēm ir metālapstrāde, gribētos teikt, ka šis ir meža nozares uzņēmums. Mēs redzam, ka METSATEK kā kokvedēju virsbūvju ražotājam ir absolūti dominējoša tirgus pozīcija Latvijā, kā arī ar katru gadu ievērojami pieaug eksporta daļa.
Latvijas meža nozarei šāds uzņēmums ir stratēģiski nepieciešams, lai mēs varētu būtu konkurētspējīgi kā vietējā tā arī starptautiskā mērogā.
Asociācijas biedriem šī metāla apstrādes modernizācija nozīmē iespēju saņemt augstas kvalitātes produktu par atbilstošu cenu optimālā termiņā. Ieguvēji būs visi,
norāda Artūrs Bukonts, (LNMA) ģenerāldirektors.

Savukārt, iekārtas ražošanas uzņēmuma pārstāvis Jorg Lewizky, Yaskawa Nordic AB Latvijas nodaļas vadītājs, kā galvenās metināšanas iekārtas priekšrocības uzsver produktivitāti, kvalitāti un ilgtspēju: “Šī iekārta spēj bez apstājas un nemainīgi augstā precizitātē ar 0,02mm atkārtojamību veikt metināšanas darbus visas darba dienas garumā, kas cilvēkam fiziski nav iespējams. Liekot metināšanas darbus veikt iekārtai, arī darbiniekiem ikdienas apstākļi kļūst veselībai draudzīgāki. Ikdiena ir fiziski vieglāka un nav jāelpo metināšanas procesā izdalītās gāzes.
Ar metināšanas robota palīdzību uzņēmums var uzlabot arī ilgtspējas rādītājus. Automatizētas metināšanas laikā elektrība un gāze tiek efektīvi izmantota tieši tik, cik nepieciešams ražošanas procesā, nenotiek resursu noplūde.
Pati metināšanas iekārta ir ražota Zviedrijā un Japānā, līdz ar to tā ir ļoti augstas kvalitātes. Paredzams, ka vismaz turpmākos 10 gadus tā uzticami kalpos METSATEK vajadzībām!

METSATEK ražotnes modernizācija realizēta projekta “Jaunas tehnoloģijas izveide modulāro kokvedēju virsbūvju ieviešanai ražošanā” ietvaros sadarbībā ar LIAA (Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra) un saņem grantu 351 094,69 EUR apmērā no Norvēģijas.

Projekta mērķis ir veicināt METSATEK produktivitātes, eksportspējas un konkurētspējas paaugstināšanu, ieviešot ražošanā jaunu produktu – saliekamu alumīnija / tērauda kokvedēja virsbūvi ar unikālu konstruktīvu risinājumu, kā arī ieviest inovatīvas tehnoloģijas, tādā veidā ievērojami samazinot ietekmi uz vidi.

ProduktiUzņēmuma jaunumi
Piegādāts pirmais Somijas specpasūtījums
Pēc 10 mēnešiem intensīva darba, no sadarbības uzsākšanas līdz gatavam produktam, beidzot varam atklāt jaunumus!
METSATEK ir piegādājis pirmo speciāli izstrādāto kokvedēja virsbūvi Somijas tirgum un uzsācis sadarbību ar Osamyynti Trucks OY, kas turpmāk būs METSATEK dīleris Somijā!
Pirmais kopīgi realizētais projekts ir pilnīgi jauna koncepta izbīdāmā manipulatora konsole automašīnas rāmja iekšpusē, ar speciāli izveidotu kausa atbalstu priekšejā bortā un citām virsbūves komponentēm ar kopējo automašīnas augstumu 4400mm.
Ziņas
Apstiprināti Metsatek iepirkumu procedūru rezultāti

Norvēģijas grantu projekts: “Jaunas tehnoloģijas izveide modulāro kokvedēju virsbūvju ieviešanai ražošanā”

Projekta “Jaunas tehnoloģijas izveide modulāro kokvedēju virsbūvju ieviešanai ražošanā” ietvaros  SIA “Metsatek” ir pasludinājis uzvarētājus sekojošās iepirkuma procedūrās:

1) Robotizēta metināšanas sistēma – UAB Profibus (199 733,00 EUR bez PVN);

2) Krāsošanas kamera – SIA RADEX-EUROPE (141 000,00 EUR bez PVN);

3) CNC liekšanas prese – SIA Naglis & ERR (143 000,00 EUR bez PVN);

4) Skrotēšanas kamera – SIA Svydis Latvija (188 100,00 EUR bez PVN).

Strādājam kopā zaļai, konkurētspējīgai un iekļaujošai Eiropai

_______________________________________

Norwegian grant project: “Development of new technology for production of modular timber truck superstructures”

Within the framework of the project “Development of new technology for production of modular timber truck superstructures”, SIA “Metsatek” has announced the winners in the following procurement procedures:

1) Robotized welding system – UAB Profibus (199 733,00 EUR excl. VAT);

2) Painting chamber – SIA RADEX-EUROPE (141 000,00 excl. VAT);

3) CNC bending press – SIA Naglis & ERR (143 000,00 EUR excl. VAT);

4) Shot blasting chamber – SIA Svydis Latvija (188 100,00 EUR excl. VAT).

Working together for a green, competitive and inclusive Europe

Uzņēmuma jaunumiZiņas
METSATEK ražotnē aizvadīta LNMA valdes sēde un prezentēti produktu jaunumi

Vasaras izskaņā METSATEK ražotnē pulcējās LNMA (Latvijas Neatkarīgo mežizstrādātāju asociācija) biedri. Klātienē tika apspriesta tikšanās ar jauno LVM (Latvijas Valsts meži) valdi, biedriem bija iespēja iepazīties ar atlases kompānijas FONTES pētījumu par meža nozares atalgojumu un pirmajiem, sadarbībā ar Cargo Mobile SIA, tika prezentēti jaunākie produkti – kokvedēja puspiekabe ar hidromanipulatoru un jaunums Latvijas tirgū – trīs asu kokvedēja piekabe OZTREYLER.

METSATEK ražotnē , Cargo Mobile SIA sadarbībā ar SELF Loģistiku, prezentēja Anglijā ražotu smagsvara kokvedēja puspiekabi DENNISON ar priekšpusē montētu hidromanipulatoru Loglift F96ST. Ar šāda produkta pieejamību Latvijas tirgū, klientiem būs iespēja pielāgoties transportpārvadājumu sezonālajam pieprasījumam. Vasaras sezonā lauksaimnieki var veikt graudu pārvadājumus, savukārt ziemā šādu piekabes risinājumu var izmantot kokmateriālu pārvadāšanai. Spējot pielāgoties sezonalitātes aktualitātēm, tiek maksimāli nodrošināta automašīnu noslodze.

Kā otrais jaunums METSATEK ražotnē, sadarbībā ar Cargo Mobile SIA, tika prezentēts pilnīgi jauns produkts Latvijas tirgū – trīs asu kokvedēja piekabe OZTREYLER. Tā ir ražota Turcijā, ņemot vērā mūsu tehniskās rekomendācijas un izpratni par klientu pieprasījumu Latvijas tirgū.

Ar jauno OZTREYLER piekabi mērķis ir piedāvāt klientiem alternatīvu zemākas cenas risinājumu, tajā pat laikā nodrošinot augstāko iespējamo kvalitāti, veiktspēju un ērtu pēcpārdošanas apkalpošanu ar servisa apkopi.

Ziņas
Norvēģijas grantu projekts – Metsatek paziņo uzvarētājus iepirkuma procedūrās

Projekta “Jaunas tehnoloģijas izveide modulāro kokvedēju virsbūvju ieviešanai ražošanā” ietvaros  SIA “Metsatek” ir pasludinājis uzvarētājus sekojošās iepirkuma procedūrās:

1) Robotizēta metināšanas sistēma – UAB Profibus (199 733,00 EUR bez PVN);

2) Krāsošanas kamera – SIA Svydis Latvija (94 796,00 EUR bez PVN);

3) CNC liekšanas prese – SIA Naglis & ERR (143 000,00 EUR bez PVN);

4) Skrotēšanas kamera – SIA Svydis Latvija (182 631,00 EUR bez PVN).

Strādājam kopā zaļai, konkurētspējīgai un iekļaujošai Eiropai

 

ENG

Norway grants project – Metsatek announces the winners in procurement procedures

Within the framework of the project “Development of new technology for production of modular timber truck superstructures”, SIA “Metsatek” has announced the winners in the following procurement procedures:

1) Robotized welding system – UAB Profibus (199 733,00 EUR excl. VAT);

2) Painting chamber – SIA Svydis Latvija (94 796,00 EUR excl. VAT);

3) CNC bending press – SIA Naglis & ERR (143 000,00 EUR excl. VAT);

4) Shot blasting chamber – SIA Svydis Latvija (182 631,00 EUR excl. VAT).

Working together for a green, competitive and inclusive Europe

Ziņas
Metsatek saņem finansējumu Norvēģijas grantu projektam

Projekts “Jaunas tehnoloģijas izveide modulāro kokvedēju virsbūvju ieviešanai ražošanā” saņem grantu 351094,69 EUR apmērā no Norvēģijas. Projekta mērķis ir veicināt SIA “Metsatek” produktivitātes, eksportspējas un konkurētspējas paaugstināšanu, ieviešot ražošanā jaunu produktu – saliekamu alumīnija/tērauda kokvedēja virsbūvi ar unikālu konstruktīvu risinājumu, kā arī ieviest inovatīvas tehnoloģijas tādā veidā ievērojami samazinot ietekmi uz vidi.

Finansējuma saņēmējs: SIA “Metsatek” | Sadarbības iestāde: Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Strādājam kopā zaļai, konkurētspējīgai un iekļaujošai Eiropai

——————–

Metsatek receives funding for Norway grant project

Project “Development of new technology for production of modular timber truck superstructures” receives a grant of EUR 351,094.69 from Norway. The objective of the project is to encourage export capacity and improve competitiveness of SIA Metsatek, by introducing a new product in production – prefabricated aluminium/steel timber truck superstructure with unique structural solution, as well as introduce innovational technologies, thus, considerably reducing environmental impact.

Beneficiary of funding: SIA “Metsatek” | Cooperation institution: Latvian Investment and Development Agency

Working together for a green, competitive and inclusive Europe

Par mums

METSATEK ir vadošais autobūves uzņēmums Baltijā, veicot pilna cikla projektu realizāciju, sākot no speciāli dizainēta tehniskā risinājuma, līdz ražošanai un uzbūvei. Papildus nodrošinot arī šķeldas un citu koksnes pārvadājumu risinājumus ar pilna servisa apkalpošanu.
METSATEK SIA
Reg.num: 40003917967
PVN num: LV40003917967
Juridiskā adrese: Stabu 92-6, Rīga, LV-1009
Faktiskā adrese: “Kaldari”, Ķekavas pag., Ķekavas nov., LV-2123, Latvija
METSATEK SIA
Reg. numb: 40003917967
VAT numb: LV40003917967
Address: “Kaldari”, Ķekavas pag., Ķekavas nov., LV-2123, Latvija

Sazinieties ar mums

  • Adrese:
    "Kaldari", Ķekavas nov. Ķekavas pag., LV-2123

  • Telefona nr:
    +371 26 416 999

  • E-pasts:
    info@metsatek.eu

lv